oernooiOp deze kalender kan je zien wanneer en waar de wedstrijden worden gehouden.

Datum Activiteit Plaats
Zaterdag 18 november 2e ronde WFJC Diverse locaties
Zondag 19 november Open Waterlandse Purmerend
Zaterdag 25 november 40e Open Helderse Den Helder
Zondag 26 november 40e Open Helderse Den Helder
 December Activiteit Plaats
Zondag 03 december 2e Open NH judo katakampioenschappen Beverwijk
Dinsdag 05 december Geen les Sinterklaas
Zaterdag 09 december Danexamens judo Beverwijk
Zondag 10 december Topjudotoernooi Almere Almere
Zondag 10 december Afdelings ontwikkelingstoernooi a Paulowna
Zaterdag 16 december 9e Internationaal Topjudotoernooi Hoofddorp
Zondag 17 december 9e Topjudotoernooi ( -18) Hoofddorp
Zondag 24 december Kerstvakantie t/m 7 januari
 Januari 2018 Activiteit Plaats
Zaterdag 13 januari 3e ronde WFJC Diverse locaties
Zaterdag 13 januari Espoir (meetmoment -18) Eindhoven
Zaterdag 20 januari CIOS Teamtoernooi Haarlem
Zondag 21 januari 6e NH judo katakampioenschap Alkmaar
Zaterdag 27 januari Puntencompetitie Grootebroek
Datum Activiteit Plaats
Zaterdag 3 februari Puntencompetitie Grootebroek
Zondag 04 februari Meidentoernooi Zaandam
Zondag 04 februari Nederlandse Kampioenschappen kata Beverwijk
Zondag 04 februari Dantraining judo Broek op Langedijk
Zaterdag 10 februari 5e ronde WFJC Diverse locaties
Zondag 11 februari Afdelings ontwikkelingstoernooi Anna Paulowna
Zaterdag 17 februari Danexamens judo Beverwijk
Zondag 18 februari Districtskampioenschappen -18 Beverwijk
Zondag 18 februari Cursus scheidsrechter niveau 2 n.t.b.
Zondag 25 februari 4e ronde WFJJC Diverse locaties
Zondag 25 februari Voorjaarsvakantie t/m 4 maart
Datum Activiteit Plaats
Zondag 04 maart Afdelingskampioenschappen pupillen A  A. Paulowna
Zondag 04 maart Cursus scheidsrechter niveau 2 n.t.b.
Zaterdag 10 maart Nederlandse Kampioenschappen -18 Tilburg
Zondag 11 maart 6e Girls Only Alkmaar
Zondag 11 maart District kampioenschappen pupillen A Beverwijk
Zaterdag 17 maart Puntencompetitie Grootebroek
Zondag 18 maart Districtskampioenschappen -15 Beverwijk
Zondag 18 maart Wim van Gelderen judotoernooi Midden Beemster
Zondag 18 maart Katawedstrijdtraining en nage no kata Alkmaar
Zondag 25 maart Slotronde WFJJC & WFJC Beverwijk
Zaterdag 31 maart Nationale Budodag Papendal
Datum Activiteit Plaats
Zaterdag 07 april Nederlandse Kampioenschappen -15 Leek
Zondag 08 april Licentietraining examinatoren judo Broek op Langedijk
Zondag 08 april 8e Proper ontwikkelingstoernooi Wognum
Zaterdag 14 april Puntencompetitie Grootebroek
Zondag 15 april Afdelings ontwikkelingstoernooi Anna Paulowna
Zondag 22 april Tony Wagenaar toernooi Zaandam
Zondag 22 april Licentietraining kata judges Alkmaar
Vrijdag 27 april -13 mei Meivakantie alle vestigingen
Zaterdag 28 april 42e Bloembollentoernooi Anna Paulowna
Datum Activiteit Plaats
Zondag 06 mei Dantraining judo Broek op Langedijk
Zaterdag 19 mei Puntencompetitie Grootebbroek
Zaterdag 26 mei 10e Polders A-judotoernooi Anna Paulowna
Zaterdag 26 mei Danexamens judo De Goorn
Zondag 27 mei DK teams -12 en -15 De Goorn
Datum Activiteit Plaats
Zondag 03 juni Open Beverwijkse judotoernooi Beverwijk
Zondag 10 juni Dames/meisjes toernooi Purmerend
Zondag 17 juni Oranje bandentoernooi Heiloo
Zondag 17 juni Ontwikkelingstoernooi voor teams Anna Paulowna