Zondag 14 november kwamen de judoka’s Dries Boulidam, Isabel Wiebers, Anko vd Ham, Jelmer Luijt, Melle vd Ham, Jeffrey Loesberg, Brian Sikkens, Mats v Veldhuizen en Ryan Sijm als team uit op het Fok Spits toernooi bij Hikari te Zaandam. In totaal deden 9 teams mee en kwam ons team in een poule van 5, te weten Hikari, Ebi, Top judo Amsterdam Zuidoost, Ben Rietdijk. Alle 5 kwamen met  ijzersterke teams op de tatami en moest ons team stevig aan de bak. De eerste partij verloren we tegen Hikari ,maar na een pauze van 3 wedstrijden wisten we de overige 3 partijen om te zetten in winst en werden 2e in de poule.
Daarna volgde een pauze van een half uur en begonnen de kruisfinales waar we moesten aantreden tegen een zeer sterk team van vd Kolk. Ondanks knap judowerk en strijdlust van ons team moesten we in vd Kolk onze meerdere erkennen en verloren we met,  vd Kolk  10-29 Bos Judo 6-30.
Verder voor de 3e en 4e plaats en ja tegen Hikari waar we onze 1e wedstrijd tegen verloren. Onze judoka’s hadden zich hersteld van de 1e verlies partij tegen Hikari en lieten een goede partij judo zien. Na wat dwalingen van de arbitrage ten nadele van ons team moesten we helaas met een 4e plaats genoegen nemen.
Judoka’s gefeliciteerd en we hebben weer veel ervaring op gedaan.
Mats doet nog niet zo heel lang aan wedstrijden mee endus zijn wi, als ouders ook nog niet zo bekend in dit cirquit. Ik wist niet wat ik zag!!!
Wat heeft iedereen vreselijk zijn best gedaan, TOP!!!!!!!!!!!!
Nogmaals Van harte met de 4e plaats!!!
Fam. van Veldhuizen
Alle judoka”s goed gedaan hoor!
Groetjes Ed, Alice, Raymon en Joël
Tja, tegen Hikari in hun thuistoernooi. Een scheidrechter kan zich dan wel eens vergissen. 🙂
Nou laat dat thuis voordeel maar weg, dan hadden ze in de finale gestaan. De scheidrechters waren gewoon slecht !!
En in de strijd om de 3e plaats, wonnen jullie ook een partij door het dwalen van de scheidsrechter en verloren er een op dezelfde dubieuze manier.
Ik vind dat de kinderen verschrikkelijk onrecht wordt aangedaan en dat de scheidsrechter daar absoluut niet bij stil staan.
Verder was het wel een heel geslaagd toernooi en hopelijk zien we jullie volgend jaar weer terug, bij het toernooi ter ere van “ome” Fok.