Ik heb het al eens eerder in mijn verslag verteld, wat een team is dit! Ook vandaag kan ik weer alleen maar zeggen team, team, team, team en ja wat een team is dit 😆 . Wat een klasse judoka’s zitten hierin. Wat een mooi judo laten ze zien. Wat een mooie worpen voeren ze uit. Één worp van Joël was zelfs zo mooi dat alle toeschouwers klapten en riepen geweldig! Ook mogen we Ryan, Aswin en Melle niet vergeten, die ons team op het laatste moment kwamen ondersteunen.

Nu het wedstrijdverloop, doordat Dun Hong helaas niet met een team kon aantreden kregen we de eerste ronde cadeau en wel met 24 – 120. Dit leverde ook 2 competitiepunten op en onze voorsprong op de nummer twee geplaatste werd dus 10 in plaats van 8. Snel uitgerekend waren er dan tot het einde nog 5 partijen te spelen en moesten we voor het kampioenschap nog één partij in winst omzetten.

De 2e ronde moesten we tegen Budocentrum. De spanning steeg, want konden we deze partij winnen dan hadden we niet alleen de nummer 2 van de ranglijst verslagen maar waren we ook kampioen!! Wat werd er voor gejudood zeg en ja we wisten de partij te winnen met 8-40 tegen 16-80 geweldig KAMPIOEN 😆 😆 😆 !!!!!!!!!.

En denk nu maar niet dat dit team dacht ‘we zijn KAMPIOEN dus het kan wel wat minder’, nee, dit is een team en zoals een KAMPIOENsteam dat siert gingen ze gewoon verder. De 3e ronde tegen de nummer 3 geplaatste konden we ook met winst afsluiten. 10-74 tegen 14-60.

De 4e ronde moesten we tegen Frits v/d. Werff en ook hier ging het geoliede KAMPIOENsteam gewoon door en wederom winst. 8-40 tegen 16-80.

Hadden we het voordeel in de eerste ronde de laatste drie moest er echt gewerkt worden en waren alle teams zo goed als compleet.

KAMPIOENsteam we moeten nog 2 wedstrijden spelen op 14 mei bij De Uitkomst in Anna Poulowna en ook daar zullen jullie, zoals ik dit team ken, voor winst sportief en mooi judo gaan, tevens zal hier de huldiging plaatsvinden.

Zeker moeten we Raymon van Os niet als laatste bedanken voor het geweldige meecoachen van ons team, Raymon, namens alle judoka’s en mij HEEL HARTELIJK BEDANKT!!!!!!!! ( er komt weer een nieuw seizoen aan ????)

KAMPIOENEN GEFELICITEERD jullie hebben deze prestatie met zijn allen waar gemaakt, bedankt dat ik zo een mooi team mag begeleiden en coachen.

Stand per 4-4-2011

Plaats Sportschool/Judoclub Aw Cp Mp Jp
1 Judo Bos West Friesland 28 54 504 2433
2 Budoc. Julianadorp / Bodyaction 28 44 416 1979
3 De Uitkomst 27 30 316 1523
4 Dun Hong 27 27 296 1407
5 Asahi-San 27 16 252 1169
6 Frits v/d Werff 28 15 246 1142
7 Body Action 27 6 196 945