Opnieuw hebben de judoka’s van het jeugdteam alle teamwedstrijden gewonnen in de West Friese competitie.
De eerste wedstrijd tegen Amsterdam was een goede overwinnig. Tigo liet zich als eerste judoka niet imponeren door zijn tegenstander en bleef goed door judoën voor een overwinning. DE volgende judoka deden het ook goed, zodat we met 14-4 gewonnen werd.
De volgende wedstrijd was het team van Kata guruma helemaal kansloos tegen ons team. Alle wedstrijden op 1 na werden gewonnen door ons team 16-2
De laatste wedstrijd werd gewonnen van Kodokan. Brian Sikkens raakte gewond tijdens deze wedstrijd, maar mocht na onderzoek in het ziekenhuis direkt weer naar huis, Hij werdverschillende keren buiten de mat geworpen. Ook Mats raakte gewond in deze wedstrijd. DE tegenstanders judoden wel zeer onbeheerst in deze wedstrijd, dit kan niet de bedoeling zijn. Al met al staan we nog steeds ongeslagen bovenaan in de competitie.